MISTRZOSTWA GMINY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ID KAMIONKI 17.01 2020.

W ZAWODACH W IGRZYSKACH DZIECI(2007 I MŁODSI) WYSTARTOWAŁY DWIE DRUŻYNY DZIEWCZĄT: SP1 KÓRNIK I GOSPODARZ SP KAMIONKI, ORAZ CZTERY DRUŻYNY CHŁOPCÓW: SP1 KÓRNIK, SP2 BNIN, SP SZCZODRZYKOWO I SP KAMIONKI.

Faworytkami były dziewczęta z SP Kamionki i to one będą reprezentowały naszą gminę w Półfinałach Powiatu poznańskiego. Natomiast w meczach chłopców była silna rywalizacja. Do samego końca wszystkie drużyny dzielnie walczyły o każdy punkt. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z SP Kamionki. Chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA:                                                                                         CHŁOPCY:

1 miejsce SP Kamionki awans                                                             1 miejsce SP Kamionki awans

2 miejsce SP1 Kórnik                                                                             2 miejsce SP1 Kórnik

3 miejsce SP Szczodrzykowo

4 miejsce SP2 Bnin

DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT REPREZENTOWAŁY:

Amelka Szymanowicz, Jessika Koronka, Weronika Wincenciak, Nicole Koralewska, Wiktoria Krzemińska, Daria Melnyk, Weronika Czarnecka, Barbara Bruczyńska i Amelka Promińska.

DRUŻUNĘ CHLOPCÓW REPREZENTOWALI:

Maks Stepczyński, Jan Kaźmierczak, Paweł Wachowiak, Maks Halaburda, Krystian Koronka, Jakub Rozmiarek, Piotr Złoty i Wiktor Zmuda