CO SŁYCHAĆ U ŚWIETLIKÓW?

W miesiącu wrześniu 2019 roku powitaliśmy w naszej świetlicowej rodzinie nowe koleżanki i kolegów z klas pierwszych.
Po wakacjach nasza sala wzbogaciła się o nowe pomieszczenie, gdzie można w ciszy odrobić zadanie domowe, poczytać lekturę.

Zaprosiliśmy całą społeczność szkolną do udziału w konkursie pt. „Pocztówka z wakacji”.
Postanowiliśmy też kontynuować udział w Projekcie Ogólnopolskim Międzyświetlicowej Wymiany Pocztówkowej, W tym roku pod hasłem: „Świetlicowe Pozdrowienia”.

26 września włączyliśmy się w Szkolny Dzień Języków Obcych, a 28 w Szkolne Święto Pyry.
„Ludzie listy piszą… – projekt znaczka” – tym konkursem z okazji Dnia Poczty Polskiej, rozpoczęliśmy październikowe działania plastyczne.

15 października wybraliśmy Samorząd Świetlicy. 17 października braliśmy udział w alarmie przeciwpożarowym.
Świetlicowi plastycy spróbowali swych sił w Ogólnopolskim Konkursie „Kolorowy Świat Polskich Bajek i Baśni”.
Podczas „Katarzynek” i „Andrzejek” gościliśmy na zajęciach p. Dyrektor J. Ignasiak.

8 listopada, wspólnie z całą społecznością Kórnickiej Jedynki, odśpiewaliśmy Hymn.
Tradycyjnie już, w listopadzie zorganizowaliśmy dla uczniów naszej szkoły konkurs „Czy to jutro, czy to dziś. Wszystkim jest potrzebny miś!”.

W dniu 6 grudnia odwiedziła nas spora grupa Mikołajów. Mnóstwo czasu zajęło nam przygotowanie i organizacja Kiermaszu Świątecznego.

Styczeń 2020’, czas karnawału… zaprosiliśmy uczniów do wykonania maski karnawałowej. Tutaj laureatką konkursową została Ola Czerwińska. Gratulujemy!

Zapraszamy na fotorelację!