Witamy na stronie naszej szkoły!

Miło nam ogłosić, że kolejny Ranking Programu Motywacyjnego "Dream Team" jest już gotowy! Pojawiły się w nim punkty za zbiórkę baterii, II turę nakrętek, Kawiarenkę przed spotkaniami z rodzicami oraz Wietrzenie Szafy. Akcje te trochę "namieszały" w ścisłej czołówce :) Pojawili się też nowi uczestnicy, którzy dołączyli do 555 osób już zaangażowanych w Program i tym samym nasza grupa liczy już 623 osoby!!!
Skład 20-stki trzech Zespołów "Dream Team" nie jest jeszcze przesądzony! Są osoby, którym brakują dosłownie 2-3 punkty, aby osiągnąć próg wymaganych 12 punktów do zakwalifikowania się do ścisłej czołówki. Są osoby, którym brakuje dużo więcej i te również mają szansę dostać się do zwycięskiego Zespołu! Warunek jest jeden - konieczne jest zaangażowanie się w III zbiórkę nakrętek oraz zaangażowanie Rodziców/Uczniów w ostatnie akcje szkolne jak niżej:
1. Zbiórka nakrętek (III tura 16.05) - waga nakrętek + obsługa stoiska. - od 1-10 pkt w każdej grupie wiekowej; 3 pkt. za obsługę punktu zbiórki
2. Udział w spotkaniu Rady Rodziców 09.05. godz. 19:00 w stołówce szkolnej - 1 pkt.
3. Pieczenie ciasta i obsługa Kawiarenki przed spotkaniami z Rodzicami Gimnazjum - 3 pkt.
4. Wpłaty na Radę Rodziców. - 1 pkt. lub 6 pkt.
5. Wolontariat sportowy (więcej szczegółów wkrótce) – 5 pkt.

II RANKING

Przypominam również, że warunkiem otrzymania nagród w Programie Motywacyjnym jest zgoda Rodziców.