Informacje na temat naszego Samorządu Uczniowskiego.

Poniżej przedstawiamy informacje na temat naszego Samorządu Uczniowskiego.

Co robimy?

• Współpracujemy z Dyrekcją, nauczycielami, Radą Rodziców oraz instytucjami poza szkołą
  • Inicjujemy ważne dla nas akcje
  • Poznajemy i chronimy prawa ucznia
  • Mamy wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole
  • Planujemy dalekosiężne działania
  • Uczymy się słuchać siebie nawzajem i działać w zespole

Co udało nam się osiągnąć?

• Stworzyliśmy przyszkolny ogródek
  • Prowadzimy akcję „Różowa skrzyneczka"
  • Współorganizujemy Dzień Sportu, Festyn Uczniowski, Dzień Patrona, Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Misia, Mikołajki Szkolne, WOŚP, Bale karnawałowe dla uczniów
  • I wiele wiele innych

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Jolanta Kluczyńska, p. Natalia Ratajczak, p. Agata Dopierała

Spotkania Samorządu odbywają się przed podjęciem każdej ważnej decyzji.

Co jeśli nie znalazłem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która Państwa interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które, mogą być dla Państwa przydatne.

Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2023/2024 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2023/2024 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2023/2024. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.

kwi
Semestr II – Konsultacje indywidualne