Witamy na stronie naszej szkoły!

AKUTALNOŚCI KOSZYKARSKIE

MISTRZOSTWA REJONU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM ID 20-05-2019

MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM ID 17-05-2019

MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJI IM 15-05-2019

MISTRZOSTWA GMINY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM ID 13-05-2019

MISTRZOSTWA POWIATU W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM ID 08-05-2019

FINAŁY WOJEWÓDZKIE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 05-04-2019

I ETAP WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 03-04-2019

SZKOLNA LIGA LEKKIEJ ATLETYKI ID PUSZCZYKOWO 02-04-2019

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHłOPCÓW 29-03-2019

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – MEMORIAŁ IM BRONISŁAWA SZWARCA 28-03-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ CHłOPCÓW 21-03-2019

FINAŁ REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 18-03-2019

FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 01-03-2019

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 25-02-2019

SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 25-02-2019

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ID 21-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT IM 20-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW IM 19-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW IM 18-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ID 08-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ID 04-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IM 04-02-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 31-01-2019

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 30-01-2019

FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 09-01-2019

PóŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 07-12-2018

MISTRZOSTWA REJONU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 16-11-2018

FINAŁ WOJEWÓDZTWA W SZTAFETACH PŁYWACKICH 16-11-2018

MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT 07-11-2018

FINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 06-11-2018

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 30-10-2018

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW 29-10-2018

MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT 24-10-2018

MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW 23-10-2018

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW 19-10-2018

FINAŁ WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 17-10-2018

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH 15-10-2018

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW 15-10-2018

MISTRZOSTWA GMINY W SZACHACH DRUŻYNOWYCH 10-10-2018

MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM 02-10-2018

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 27-09-2018

REGULAMIN LEKCJI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA TERENIE OSiR
W KÓRNIKU

REGULAMIN BHP Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

PRZEDMIOTOWY SYSTEM OCENIANIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO