ZABAWA ANDRZEJKOWA

W czwartkowy wieczór 28 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla klas 4-6. Wśród atrakcji nie zabrakło szaleństw na parkiecie ozdobionej na tę okazję sali gimnastycznej (w tym licznych zabaw proponowanych przez panie Michalinę Pelczyk oraz Monikę Musielak). Pan Dawid Sekula w roli DJ-a sprawdził się doskonale, dzięki czemu można było potańczyć w rytm największych hitów dyskotekowych ostatnich lat. Z kolei w sali wróżb (dowodzonej przez kl. 5e) uczniowie mieli okazję zgodnie z tradycją lać wosk i na podstawie powstałych kształtów domyślać się, co przyniesie los. Wielu z nas również skorzystało z niebywałej okazji aby odkryć imię swojego przyszłego ukochanego lub ukochanej. Śmiałkowie kręcili andrzejkowym kołem fortuny i ze zdumieniem odkrywali, że czeka ich np. lot w  kosmos, praca w budce z kebabem lub kariera kierowcy autobusu szkolnego. Nawet skok przez skakankę tego wieczoru był okazją do wróżenia! Na wyczerpanych energicznym tańcem i szalonymi wróżbami uczniów czekał poczęstunek, jaki przygotowali specjalnie dla nich Rodzice poszczególnych klas. Tego wieczoru towarzyszyli nam (oprócz wyżej wymienionych nauczycieli) panie Ewa Szybiak Lewandowska, Magdalena Stratyńska, Katarzyna Szczepaniak, Hanna Borsut, Beata Godlewska, Joanna Piasecka, Dorota Frąckowiak, Danuta Wawrzyniak oraz pan Dawid Waśkowiak. Dziękuję za owocną współpracę zarówno opiekunom, jak i Rodzicom, którzy okazali swoje wsparcie przy organizacji zabawy. To był szalony wieczór:)

organizator: Barbara Rozmiarek

Skip to content