Podsumowanie akcji świątecznej

Święta to okres niezwykły dla nas wszystkich – czekamy kiedy będziemy mogli ubrać choinkę, upiec pierniki, napisać list do Gwiazdora, ale chyba najbardziej czekamy żeby spotkać się z rodziną, bliskimi, żeby wspólnie zasiąść do kolacji wigilijnej, nie wszyscy mają tyle szczęścia.

Są ludzie biedni, samotni i schorowani, dla których święta nie są wcale wspaniałym i magicznym okresem, dlatego też uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pełni w niesienie pomocy tymże potrzebującym w Gminie Kórnik.

Każda klasa zbierała produkty żywnościowe, środki czystości, słodycze itp., które spakowaliśmy w paczki świąteczne i podarowaliśmy potrzebującym w Gminie z najserdeczniejszymi życzeniami z okazji świąt. Udało nam się wykonać 30 paczek, które zostały wręczone potrzebującym. Może to niezbyt dużo, ale liczą się dobre chęci i fakt, że możemy pokazać młodzieży, że warto pomagać innym, bo zawsze możemy znaleźć się w życiu w podobnej sytuacji.

Opiekun Samorządu

Izabela Malicka

 

Skip to content