MISTRZOSTWA GMINY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IMS KAMIONKI 18.01.2020.

W KATEGORII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ(2005-2006) WZIĘŁY UDZIAŁ CZTERY DRUŻYNY DZIEWCZĄT: SP KAMIONKI, SP1 KÓRNIK, SP ROBAKOWO I SP SZCZODRZYKOWO, ORAZ PIĘĆ DRUŻYN CHŁOPCÓW: SP KAMIONKI, SP1 KÓRNIK, SP2 BNIN, SP SZCZODRZYKOWO I SP RADZEWO.

Nasze dziewczęta niestety przegrały wszystkie mecze i zajęły czwarte miejsce. Faworytkami były zawodniczki z SP Kamionki, które uzyskały awans do Półfinału Powiatu poznańskiego. Natomiast u chłopców po zaciętych walkach faworytami turnieju okazali się zawodnicy z SP Szczodrzykowo, którzy ambicją i niezwykłą determinacją pokonali w ostatnim meczu rywali z SP Kamionki i tym samym wywalczyli sobie awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu.

Klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA:                                                                                         CHŁOPCY:

1 miejsce SP Kamionki awans                                                             1 miejsce SP Szczodrzykowo

2 miejsce SP Szczodrzykowo                                                               2 miejsce SP Kamionki

3 miejsce SP Robakowo                                                                                     3 miejsce SP1 Kórnik

4 miejsce SP1 Kórnik                                                                             4 miejsce SP Radzewo

5 miejsce SP2 Bnin

 

DZIEWCZĘTA Z SP1 KÓRNIK REPREZENTOWAŁY:

Zuzanna Ratuszna, Gabrysia Antoniak, Emilia Szaroleta, Marta Krzyżanowska, Daria Serba, Marianna Wojciechowska, Amelka Dyjeta, Nikola Fryda, Weronika Bladocha, Weronika Kostka i Marietta Lepkowska.

CHŁOPCÓW Z SP1 KÓRNIK REPREZENTOWALI:

Franek Suszka, Olek Odważny, Kacper Bartkowiak, Rafał Kozica, Krystian Grzona, Adam Pawlikowski, Dawid Schlecht, Hubert Szymanowicz, Ignacy Zygmanowski, Marcel Michalski, Józef Chmura, Daniel Górski i Maurycy Szumski.

Skip to content