Znów gramy w Rummikuba!!!

W piątkowe popołudnie 21 lutego 2020 roku kolejny raz zostały zorganizowane Szkolne Zawody Rummikuba. Zgromadziły one grupę 13 uczniów z klas 0 – 8, dla których gry planszowe stanowią doskonały sposób spędzenia wolnego czasu.

Rozgrywki oficjalnie rozpoczęła p. dyrektor Joanna Ignasiak życząc wszystkim powodzenia. W czasie ponad dwóch godzin udało się rozegrać niezwykle emocjonujących pięć rund. Po podliczeniu punktów, komisja, a jednocześnie organizatorki konkursu, panie Katarzyna Szczepaniak i Magdalena Woźniak ogłosiły wyniki.

Bezkonkurencyjna okazała się Zuzia Szmydt z klasy 5d, która odniosła pięć zwycięstw. Drugie miejsce i trzecie miejsce zajęły odpowiednio uczennice klasy 7c – Laura Stankowska i Ania Jasińska. Czwarty z kolei był Antek Duszczak z klasy 8b. Gratulujemy i do zobaczenia na Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminy Kórnik w Rummikub, które odbędą się 16 marca 2020 w naszej szkole. Zapraszamy, Katarzyna Szczepaniak i Magdalena Woźniak.

Skip to content