Koncert Młodych Talentów on-line

„Muzyka to nie tylko zwykłe dźwięki. Każdy dźwięk trzeba ubrać w melodię, a wtedy powstanie muzyka”.

Pomimo obostrzeń epidemiologicznych, uczniowie naszej szkoły podtrzymali tradycję. Dnia 27 listopada br. stawili się inaczej niż zwykle, bo przed monitorami swoich komputerów, żeby wziąć udział w jesiennym Koncercie Młodych Talentów on-line. Tym razem widownią byli domownicy, a koledzy i koleżanki podziwiali występujących przed komputerem.

W koncercie wzięli udział uczniowie z klas I-VIII, dlatego repertuar był tak różnorodny. Można było usłyszeć proste melodie ludowe, ale i  ambitne i trudne utwory z muzyki poważnej i rozrywkowej. Koncert uświetniły występy: Emilii Bąk, Kariny Ostroróg, Aleksandry Gielniak, Zofii Tomalak, Julii Urbaniak, Marii Lester, Luizy Ostroróg, Zuzanny Raźniewskiej, Natalii Łopińskiej, Wiktorii Grzybowskiej, Idy Zygmanowskiej i Mariki Godlewskiej. Młodzi instrumentaliści prezentowali swoje umiejętności w grze na pianinie, gitarze i okulele.

Koncert zamknęła pani wicedyrektor Joanna Ignasiak, która w ciepłych słowach pogratulowała utalentowanym uczniom ich występu.

Z pewnością, aby w takim koncercie wystąpić trzeba mieć nie tylko talent, ale i odwagę. Dzieci nie zawiodły i spełniły oczekiwania rodziców i nauczycieli.

Gratulujemy!

 

Lidia Jakubowska

Skip to content