MAGIC OF CHRISTMAS

W grudniu uczniowie klas 0-3 wzięli udział w kolejnej edycji projektu językowo-plastycznego Magic of Christmas. Tym razem zadaniem uczniów było przygotowanie pracy pt. Santa’s Winter Wonderland,  przedstawiającej Mikołaja w zimowej krainie pełnej cudów.

Na pracy uczniowie klas 0-1 podpisywali trzy, a klas 2-3 sześć wybranych elementów w języku angielskim.

Pomimo nauki zdalnej dotarły do nas aż 22 piękne prace ze Świętym Mikołajem w roli głównej. Mamy nadzieję, że przy okazji wykonywania prac świetnie się bawiliście oraz poznaliście kilka nowych słówek.
Prace ozdobiły szkolny korytarz, a każdy uczestnik otrzymał pochwałę, natomiast zaraz po przerwie świątecznej będą czekały na was drobne upominki za zaangażowanie w naszą coroczną, anglojęzyczną, świąteczną akcję!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy:
MERRY CHRISTMAS, EVERYONE!

 

Michalina Pelczyk

Joanna Piasecka

Skip to content