Narodowy Dzień Sportu

Szanowni rodzice,

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do aktywnego spędzania czasu w Narodowy Dzień Sportu.

W naszej okolicy odbywa się kilka wydarzeń, które mogłyby Państwa zainteresować:

10/09/2021

Halowy Turniej Piłki Nożnej, godz. 9-15:00 miejsce Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wlkp

Wydarzenie ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integrację młodzieży szkolnej i lokalnej społeczności. Liczba miejsc na wydarzeniu: 20
Kontakt dla osób, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniach: ewa.szarzynska@ckziusroda.edu.pl

11/09/2021
Rodzinny Squash – godz. 12-14:00 Galeria Malta Poznań

Bezpłatne zajęcia squash z trenerem, osobny trener dla rodziców, osobny trener dla dzieci. Liczba miejsc na wydarzeniu: 10 dzieci oraz 10 rodziców.
Kontakt dla osób, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniach: weronika@maltasquash.pl

11/09/2021

10:00 Treningi AIKIDO dla dzieci 5-7 lat
10:30 Treningi AIKIDO dla dzieci 8-11 lat
11:00 Treningi AIKIDO – dla młodzieży i dorosłych SP51 w Poznaniu.

Zapraszam na treningi aikido podczas których poznamy kroki, pady oraz podstawowe techniki. Będziemy wykonywać ćwiczenia akrobatyczne. Nauczymy się także kilku japońskich słów.
Kontakt dla zainteresowanych: tel. 602573328

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, zachęcamy do rodzinnych spacerów, przejażdżek rowerowych czy innych aktywności ruchowych.
W ostatnim czasie bardzo obniżyła się nasza sprawność, szczególnie widać to u dzieci.
Pamiętajmy – W zdrowym ciele zdrowy duch.
Pozdrawiamy
Nauczyciele WF SP1 Kórnik