Koncert Młodych Talentów

17 listopada 2021r. ponownie odbył się online Koncert Młodych Talentów, w którym wzięło udział 14 młodych wykonawców. Licznie zebrana widownia usłyszała przepiękne wykonania utalentowanych dzieci, które uczęszczają do naszej szkoły.

Oto nazwiska uczniów, którzy wystąpili i tytuły granych przez nie utworów:

Emilia Bąk, klasa 2b- „Niespodzianka” , „ Pierwsza Kadrowa”

Łucja Sowa, 2b- „Wlazł kotek”, „Oda do radości”

Aleksandra Śniegocka, 2d-Russian Sailor Dance – tradycyjna piosenka rosyjska
Boogie on Broadway – Nancy and Randall Faber

Maja Adamowicz, 4a-Ewa Farna- „Nie zatrzymasz mnie”  i  „.Hallelujah”

Maja Grzębowska, 5a- Alan Walker „Faded”  i  Ludviko Einaudi „Expierience”

Weronika Sowa, 5a-„Stary niedźwiedź” „ Wlazł kotek”

Zofia Tomalak, 5b-„City Express”  i  „On my way”

Aleksandra Gielniak, 5b-MR Brahms „Fomous Lullaby” i „Sword Dance”

Julia Pałatyńska, 7b- „Chant of the Monks” i „Planetarium”

Julia Urbaniak, 7b-1. Shallow- Lady Gaga, Bradley Cooper  i   Nothing else matters- Metallica

Zuzanna Raźniewska, 7d-ABBA- „I Have A Dream”  i  ABBA- „The Winner Takes It All”

Luiza Ostroróg, 7e- „Stegosams stomp”   i  „This old Man”

Ida Zygmanowska, 8e-1. VALSE, Op. 34,No 2 Fryderyka Chopina  i  „Cukrowe myszki”

Wiktoria Grzybowska, 8e–Sanah – „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” i
Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino – „I Ciebie też, bardzo”

„My rodzice, jako widzowie, możemy powiedzieć, że wspaniale słuchało się występów młodych talentów. Dla dzieci natomiast takie koncerty są okazją nie tylko do zaprezentowania swoich umiejętności, ale również uczą ich występowania przed publicznością i radzenia sobie ze stresem. Także z każdej strony same pozytywy – jeszcze raz dziękujemy i czekamy na kolejne koncerty”- powiedziała pani Maria Śniegocka, mama Aleksandry.

Młodym instrumentalistom przysłuchiwał się pan Adam Lewandowski- Przewodniczący Rady Miejskiej, który w ciepłych słowach pogratulował dzieciom ich wspaniałych występów.

Dziękuję wszystkim wykonawcom za dostarczenie nam niesamowitych wrażeń muzycznych i zapraszam na koncert w maju.

Lidia Jakubowska