MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW W KATEGORII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KÓRNIK  24.11.2021.

 

24.11.2021 r. odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Halowej (Igrzyska Młodzieży Szkolnej.).

Nasza szkołę reprezentowali:

 

ADAM MŁYNARCZAK JAN OLEJNIK
JAKUB MYDLARZ MAKSYMILIAN JÓSKOWIAK
MARCIN KUŚ MICHAŁ SZCZEPANIAK
PRZEMYSŁAW BARTKOWSKI PATRYK WICHTOWSKI
FRANCISZEK KAŹMIERCZAK ANTONI KOPRUCKI

 

Z powodu licznych zachorowań na koronawirusa z turnieju ostatecznie wycofały się szkoły z Kamionek i Szczodrzykowa. O awansie do półfinału powiatu decydował zatem mecz z SP2 Bnin. Nasza drużyna dzielnie walczyła w pierwszej połowie meczu, dobrze broniła dostępu do swojej bramki i starała się zagrozić przeciwnikom szybkimi kontratakami. Niestety gol stracony przez nas tuż przed przerwą podciął nam skrzydła i po przerwie jeszcze 5 razy wyciągaliśmy piłkę z siatki.

 

WYNIKI MECZU:

 

SP1 Kórnik 0-6 (0-1) SP2 Bnin.

 

Skip to content