MISTRZOSTWA GMINY KÓRNIK IMS W SIATKÓWCE

KAMIONKI  24.02.2022.

Dnia 24 lutego rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej IMS

Nasza kobieca reprezentacja dość łatwo przegrała z drużyną z Kamionek 0:3, jednak chłopcy podjęli walkę i po pierwszym przegranym secie zdołali wyrównać wynik meczu na 1:1. Niestety, w kolejnych setach popełnialiśmy dużo niewymuszonych błędów, a największym naszym problemem okazało się przyjęcie zagrywki przeciwnika. Mimo wszystko chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i zasłużyli na słowa uznania.

KAMIONKI  01.03.2022.

1 marca zagraliśmy Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej ID. I w tym turnieju gospodarze nie dali nam szans w pojedynku dziewcząt (0:2). Nasi chłopcy znów dzielnie walczyli, i o zwycięstwie decydował tie-break, w którym ponownie mieliśmy problem z przyjęciem zagrywki przeciwnika. Wynik meczu 1:2 dla Kamionek.