FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ID PLEWISKA 17.03.20222.

Nasze uczennice rozegrały w ostatnim czasie dwa turnieje szkolne. Półfinał(11.03) oraz Finał(17.03) powiatu.

W półfinale mimo wysokiej przegranej z SP w Buku udało się awansować do finału.

W finale toczyły się rozgrywki każdy z każdym między 5 szkołami. Znacznie przegraliśmy ponownie z SP Buk, natomiast z pozostałymi zespołami walka była zdecydowanie bardziej wyrównana. SP 2 Plewiska zrewanżowała się w meczu decydującym o 3 miejscu za finał koszykówki i pokonała Kórnik 8:4. Ostatecznie W finale powiatu zajmujemy 4 miejsce. Dużo doświadczenia i pozytywnej energii dostarczyły te wyjazdy naszym reprezentantkom. Brawo dziewczyny.

  1. SP Buk
  2. SP Dopiewo
  3. SP 2 Plewiska
  4. SP 1 Kórnik
  5. SP Puszczykowo

 

SKŁAD DRUŻYNY:

JANKOWSKA NATALIA WALKOWIAK AMELKA
BLEJWAS AMELKA SZYMANOWICZ AMELKA
CHUDA WERONIKA SZUBERT WERONIKA
KROK WIKTORIA KOZICA MAJA
KACZMAREK NADIA WACHOWIAK BASIA
GUZIANA MICHALINA KOMISARCZYK LENA

Drużyna SP1 w Kórniku Drużyna SP1 w Kórniku

Skip to content