Laboratoria Przyszłości- ciekawe lekcje

Kwiecień 2022r. to kolejny miesiąc, w którym nauczyciele w naszej szkole prowadzą ciekawe lekcje z nowym sprzętem.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Kolejne zajęcia z zastosowaniem sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości odbyły się na zajęciach dziennikarskich Kleks- wywiad z uczestnikiem konkursu matematycznego, Krzysztofem Piekarskim, prowadzonych przez panią Katarzynę Sibilską, na spotkaniu z uchodźcami- przyszłymi uczniami naszej szkoły i rekolekcjach wielkopostnych- sprzęt obsługiwał pan Dawid Sekula, na próbach chóru szkolnego i podczas przygotowań wokalistek do Wielkopolskiego i Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, prowadzonych przez panią Lidię Jakubowską, na kółku geograficznym, którego tematem był wulkanizm, na lekcji w klasie 4b: „Elementy pogody”, na lekcji w klasie 5a: „Pogoda i klimat”, na lekcjach przyrody w klasach czwartych: „Ukształtowanie terenu” i  „Ukształtowanie dna oceanów i powstawanie gór”, prowadzonych przez panią Ewelinę Plucińską.

Szkolny koordynator Programu

Lidia Jakubowska

Skip to content