Magiczny, świąteczny moment ze łzą i uśmiechem.

W kórnickiej „Jedynce” w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy nie zapomniano i tym razem o najbardziej potrzebujących z naszej społeczności lokalnej.
Trzeba przyznać, że w tym roku packi zostały profesjonalnie zapakowane i udekorowane akcentami świątecznymi przez dzieci. Paczki zawierające podstawowe produkty jak cukier, mąka, czy konserwy, zawierały także drobne słodkie upominki.
Warto pamiętać w tych dniach nie tylko o sobie, ale mieć serce dla drugiego człowieka. Tego rodzaju człowieczeństwo stara się zaszczepić w każdym uczniu nauczyciel z naszej szkoły.
Czego żywym dowodem były łzy i uśmiechy obdarowywanych. A to jest ten magiczny moment dzielenia się z innymi. Cieszymy się takim sposobem niesienia pomocy bliźnim i co roku staramy się nie zawodzić – zarówno dzieci ze swoimi rodzicami, jak i my nauczyciele!
Zespół edukacji wczesnoszkolnej S. P. 1 w Kórniku

 

 

Uśmiechnięte dzieci Uśmiechnięte dzieci

Skip to content