MAJOWY KONCERT MŁODYCH TALENTÓW

23 maja, w poniedziałkowe popołudnie, ponownie spotkaliśmy się, żeby posłuchać przepięknych wykonań wielu utalentowanych instrumentalistów z naszej szkoły.

W koncercie tym od wielu lat biorą udział uczniowie, odznaczający się nadzwyczajnym darem- talentem muzycznym. Tym razem dwanaście  uczennic mogło pochwalić się zdobytymi umiejętnościami w grze na instrumentach. W majowym koncercie wystąpiły: Emilia Bąk, kl. 2b, Nadia Czajkowska, kl. 2d, Aleksandra Śniegocka, kl. 2d, Maja Adamowicz, kl. 4a, Hanna Dura, kl. 4a, Maja Grzębowska, kl. 5a, Weronika Sowa, kl. 5a, Aleksandra Gielniak, kl. 5b, Zofia Tomalak, kl. 5b, Julia Urbaniak, kl. 7b, Julia Pałatyńska, kl. 7b, Zuzanna Raźniewska, kl. 7d.

Wszystkich zachwyciła różnorodność wykonywanych utworów, w które dzieci włożyły całe swoje serce i zaangażowanie. Młodzi muzycy jak zawsze dostarczyli zebranym niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejny koncert!

Lidia Jakubowska

Skip to content