Kórnickie Spotkania z Białą Damą

12 czerwca, kilka minut po trzynastej, na kórnickim rynku rozbrzmiały pierwsze utwory wokalne za sprawą solistek i dzieci z chóru Viva la Musica.

Rodzice, jak i licznie przybyła publiczność, nadal są pod ogromnym wrażeniem jak pięknie zaśpiewały dzieci z naszej szkoły.

W wykonaniu Zuzanny Raźniewskiej usłyszeliśmy piosenkę „Blues niepotrzebnych powrotów”, Natasza Kubot wykonała utwór „Bieszczady”, a Zosia Błaszak zaśpiewała piosenkę „Piegowaty Michał” . Do tego ostatniego utworu tańczyli Helena Sibilska i Aleks Foltyński, a układ taneczny był pomysłem Bogumiły Sibilskiej.

Natomiast w wykonaniu chóru Viva la Musica usłyszeliśmy utwory: „Autobus czerwony”, „Dni , których jeszcze nie znamy” i „Ale to już było”.

Serdecznie dziękujemy za wspólne przeżycie dzisiejszego święta Dni Białej Damy.

Dziękujemy za brawa i wszystkie ciepłe słowa.

Opiekun wokalny

Lidia Jakubowska

Kórnickie Spotkania z Białą Damą - śpiewające dzieci Kórnickie Spotkania z Białą Damą - śpiewające dzieci Kórnickie Spotkania z Białą Damą - śpiewające dzieci