Wstecz

Laboratoria Przyszłości przed wakacjami

Laboratoria Przyszłości

Dobiegł końca pierwszy rok pracy ze sprzętem zakupionym w programie Laboratoria Przyszłości. Nasi nauczyciele nie ustają w prowadzeniu niezwykle ciekawych lekcji i zajęć pozalekcyjnych z zastosowaniem sprzętu zakupionego w tym programie.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, zakupionemu w ramach Programu Laboratoria Przyszłości, lekcje stały się jeszcze bardziej atrakcyjne, a zajęcia szkolne z jego zastosowaniem pozwalają uczniom rozwijać swoje zainteresowania z wielu dziedzin. W ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, a także zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności, uczniowie nabywają nowe wiadomości przy pomocy interesujących zestawów, schematów, plansz czy map.

Zajęcia z zastosowaniem sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości w czerwcu odbyły się  podczas kółka przyrodniczego, gdzie dzieci uczyły się poprzez wspólne eksperymentowanie. Erupcja wulkanu przyciągnęła uwagę również pierwszoklasistów. Zajęcia prowadziła pani Ewelina Plucińska oraz na zajęciach wyrównawczych z matematyki w klasie 5B- odtwarzanie różnych projektów z brył i w klasie 5C, gdzie tematem były konstrukcje z klocków magnetycznych. Zajęcia te prowadziła pani Dagmara Szarszewska. 

Szkolny koordynator Programu

Lidia Jakubowska

Co jeśli nie znalazlem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która was interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które mogą być dla Państwa przydatne.

Plan lekcji
Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2022/2023 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Sprawdź więcej
Zajęcia dydaktyczno wychowawcze
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2022/2023 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Sprawdź więcej
Wykaz podręczników
Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.
Sprawdź więcej

Nadchodzące wydarzenia

07
sie
Semestr II – Rada Pedagogiczna organizacyjna na rok szkolny 2024/2025
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
31
sie
Przerwa Wakacyjna 2024
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
Pokaż wszystkie
Skip to content