Oddziały przedszkolne

Informacje na temat rekrutacji w roku szkolnym 2023/2024

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

W tym miejscu znajdą Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej. Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań, spisem potrzebnych dokumentów.

Informacje będziemy na bieżąco uzupełniać, aby mieli Państwo stały dostęp do aktualnych wiadomości o przebiegu rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji oraz ferii zimowych zajęcia w klasach “0” odbywają się w godzinach 8:00 – 13:00.

Rok szkolny 2023/2024 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.
Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik w sprawie ustalenia harmonogramu.
Do Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik do harmonogramu.
Przejdź
Do Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik do harmonogramu.
Wyprawki do "Zerówki"

Rzeczy, które należy wiedzieć

Szanowni Rodzice, poniżej znajduje się kilka informacji z którymi powinni się Państwo zapoznać w pierwszej kolejności.

Co jeśli nie znalazłem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która was interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które, mogą być dla Państwa przydatne.

Plan lekcji
Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2023/2024 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Zajęcia dydaktyczno wychowawcze
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2023/2024 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Wykaz podręczników
Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2023/2024. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.

lis
Semestr I – Konsultacje indywidualne
17:00 - 18:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik