Wstecz

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

RUSZA PO WAKACJACH

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim ruszają w naszej szkole kolejne zajęcia w programie #LaboratoriaPrzyszłości.

#Laboratoria Przyszłości to wiedza zdobywana w praktyczny sposób. Nauczyciele z naszej szkoły pokazują, że uczyć się można nie tylko z książek. Potrafimy łączyć naukę z zabawą, która daje uczniom ogromną frajdę.

Jak już wcześniej wspominałam, nasza szkoła otrzymała wsparcie w postaci środków finansowych w łącznej kwocie 204 900 zł. w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Wielu naszych nauczycieli pracuje już na sprzęcie zakupionym w tym programie.

Dzięki pomocom z projektu rządowego Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie mogą poznawać tajniki matematyki, przyrody czy eksperymentu. Mogą rozwijać swój głos i uczestniczyć w warsztatach tkackich. Poznać ogólną budowę drukarki 3D i zasadę jej działania, a w młodszych klasach pouczyć się z robotami.

Naszą misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy,  angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W tym miesiącu zajęcia z zastosowaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości odbyły się między innymi na lekcjach przyrody prowadzonych przez panią Ewelinę Plucińską, na zajęciach  chóru szkolnego Viva la Musica, na próbach przygotowujących uczniów do występów wokalnych i na lekcjach muzyki, prowadzonych przez panią Lidię Jakubowską, na lekcjach matematyki w klasie 5b i 8a: Kolejność wykonywania działań i potęgowanie, sprzęt nagłośnieniowy został wykorzystany podczas akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego przez pana Dawida Sekulę i pana Szymona Ślęzaka, na zajęciach robotyki prowadzonych przez panią Sylwię Kowalską.

Szkolny koordynator Programu

Lidia Jakubowska

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi zdjęciami z Laboratorium Przyszłośći

Co jeśli nie znalazlem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która was interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które mogą być dla Państwa przydatne.

Plan lekcji
Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2022/2023 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Sprawdź więcej
Zajęcia dydaktyczno wychowawcze
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2022/2023 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Sprawdź więcej
Wykaz podręczników
Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.
Sprawdź więcej

Nadchodzące wydarzenia

21
cze
Zakończenie roku szkolnego 2023-2024
08:00 - 14:30
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
24
cze
Semestr II – Rada analityczna
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
02
kwi
WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
Pokaż wszystkie
Skip to content