Mistrzostwa gminy w futsalu igrzyska młodzieży szkolnej Kórnik 16.11.2022

Mistrzostwa gminy w futsalu

16 listopada odbyły się zawody na poziomie gminy w futsalu.

W meczach, które zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” wzięli udział zawodnicy ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Kórnik.

Niestety trampkarze z naszej szkoły w tej grupie wiekowej przegrali wszystkie mecze i tym samym odpadli z dalszych rozgrywek. W Mistrzostwach Powiatu w Futsalu naszą gminę reprezentować będzie SP2 Kórnik-Bnin.

Skład zespołu Sp1 Kórnik:

CŁAPKA DAWID

MĄDEREK WITOLD