MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ

KAMIONKI 27.01.2023.

27.01. odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej w kategorii IMS dziewcząt i chłopców.

W zawodach startowały szkoły: SP1 Kórnik, SP Szczodrzykowo, SP Radzewo i SP Kamionki.

Dziewczęta z naszej szkoły po meczu z SP Kamionki 17:0 zajęły 1 m-ce i uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu. Chłopcy uplasowali się na czwartym miejscu( SP1 Kórnik-SP Kamionki 3:2; SP1 Kórnik-SP Radzewo 2:6; SP1 Kórnik-SP Szczodrzykowo 0:3)

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:

PIEKARSKI DOMINIK

BEREDA ADAM

ZŁOTY KAROL

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi zdjęciami z Mistrzostw Gminy

kwi
Semestr II – Konsultacje indywidualne