Mistrzostwa Gminy W Piłce Ręcznej Dziewcząt I Chłopców Ims Kamionki 10.01.2024

Mistrzostwa Gminy

Chłopcy rozgrywali mecze z zespołami SP Kamionki, SP2 Kórnik-Bnin i SP Radzewo. Nasi szczypiorniści pokonując drużynę z Kamionek 4:1 i drużynę z Radzewa  2:1 oraz remisując z drużyną z Kórnik-Bnin 1:1 zajęli 1 miejsce uzyskując awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu. Gratulacje!!!

Dziewczęta rywalizowały z drużynami SP Kamionki i SP2 Kórnik-Bnin. Remisując 2:2 ze szczypiornistkami z Kamionek i pokonując rywalki z dwójki Kórnik 8:0 uplasowały się na pierwszym miejscu uzyskując tym samym awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu. Gratulacje!!!

SKŁAD DRUŻYNY:

JULIA BIALIK