Mistrzostwa gminy w sztafetowych biegach przełajowych Kórnik 26.09.2023

Mistrzostwa gminy

We wtorek przy pięknej pogodzie na ośrodku OSiR Błonie w Kórniku odbyły się Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach startowało pięć szkół z gminy Kórnik: SP1 Kórnik(organizator), SP Radzewo, SP Kamionki, SP Szczodrzykowo i SP Robakowo. Zawodników startujących w biegach było 120.

W osobnym biegu wystartowały sztafety z  klas trzecich i czwartych dziewcząt i chłopców, które super się spisały na trasie.

Do Mistrzostw Powiatowych zakwalifikowały się następujące sztafety:

SP1 Kórnik dziewczęta i chłopcy Igrzyska Dzieci

SP Kamionki dziewczęta i chłopcy Igrzyska Młodzieży szkolnej

Wyniki poszczególnych biegów:

ID DZIEWCZĘTA:                                                                                              ID CHŁOPCY:

1 m-ce SP1 KÓRNIK 19:36                                                                           1 m-ce SP1 KÓRNIK 17:46

2 m-ce SP RADZEWO 19:54                                                                        2 m-ce SP RADZEWO 17:50

3 m-ce SP KAMIONKI 20:19                                                                       3 m-ce SP KAMIONKI 18:56

4 m-ce SP SZCZODRZYKOWO 21:08                                                        4 m-ce SP ROBAKOWO 22:36

5 m-ce SP SZCZODRZYKOWO(PK)

IMS DZIEWCZĘTA:                                                                                          IMS CHŁOPCY:

1 m-ce SP KAMIONKI 26:14                                                                       1 m-ce SP KAMIONKI 23:40