MISTRZOSTWA POLSKI 3X3 W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI GŁUCHOŁAZY 11-14.06.2024

MISTRZOSTWA POLSKI 3X3

Medal Mistrzostw Polski szkół w koszykówce 3×3

Nasze koszykarki ostatnie dni (11-14.06) przebywały w Głuchołazach gdzie 15 szkół rywalizowało w mistrzostwach krajowych Igrzysk Dzieci.

System rozgrywek: każdy z każdym. Tak więc w rozgrywkach dziewcząt potrzeba było aż 105 spotkań aby wyłonić najlepszych.

Nasze dziewczyny pierwszego dnia przegrały jeden mecz z Rybnikiem. Drugiego dnia jeden mecz z Gorzowem. Pozostałe mecze wygrały.

W ostatecznej tabeli wygrała szkoła z Bełchatowa, która przegrała tylko jeden mecz – z nami

Pozostałe dwa medale rozstrzygnęły się między zespołami z dwoma porażkami.

W tym układzie Rybnik wygrał z Kórnikiem, więc nasze dziewczyny zdobyły medal brązowy.

Brawo dziewczyny!

Sportową Jedynkę reprezentowały: