Wstecz

Mistrzostwa Powiatu W Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci Memoriał Bronisława Szwarca Poznań-Malta 04.04.2023

Mistrzostwa Powiatu W Drużynowych

W kategoriach Igrzysk Dzieci reprezentowało nas 27 uczniów.

Chłopcy w biegu na 1000m zajęli 9 miejsce w Powiecie drużynowo, natomiast Darek Mocny zajął miejsce 5 ogólnie i 2 w Powiecie Poznańskim z czasem 3:18.

Dziewczęta w biegu na 1000m zajęły 3 miejsce w Powiecie drużynowo. Najlepiej wypadła Lena Komisarczyk z czasem 3:49 zajmując 10 miejsce.

W biegu na 800m mieliśmy tylko dwóch chłopców Adam Komisarczyk z czasem 3:32 i Filip Stolarski z czasem 3:44.

W biegu dziewcząt na 800m zajęliśmy 4 miejsce w Powiecie. Najlepiej wypadła Wiktoria Grzesiak z czasem 3:41, zajęła 8 miejsce.

 

Wyniki szczegółowe:

  1. miejsce w biegu na 1000m (ID)

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku – wynik 825

781 Darek Mocny M 5 03:18(czas) 2.(miejsce) 195(punkty)

780 Antoni Blejwas M 5 03:36 15. 179

782 Eryk Pyrzowski M 5 04:00 52. 142

783 Jakub Stolarski M 5 04:21 82. 112

784 Oskar Kowalski-Dominik M 5 04:42 94. 100

785 Antoni Urbaniak M 5 04:51 97. 97

 

  1. miejsce w biegu na 1000m (ID)

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku – wynik 964

791 Lena Komisarczyk K 6 03:49 10. 184

794 Oliwia Kapitan K 6 03:58 16. 178

793 Natasza Kubot K 6 04:12 28. 166

790 Julia Bialik K 6 04:20 38. 156

792 Maja Grzębowska K 6 04:26 51. 143

801 Zuzanna Majchrzak K 6 04:30 57. 137

 

  1. miejsce w biegu na 800m (2012 i mł)

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku – wynik 335

802 Adam Komisarczyk M 7 03:32 19. 175

803 Filip Stolarski M 7 03:44 34. 160

 

  1. miejsce w biegu na 800m (2012 i mł)

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku – wynik 952

811 Wiktoria Grzesiak K 8 03:41 8. 186

808 Maria Kurosińska K 8 03:52 20. 174

806 Hanna Rzepka K 8 03:57 28. 166

807 Julia Szablewska K 8 04:04 36. 158

809 Paulina Ratajczak K 8 04:16 50. 144

804 Agata Jankowska K 8 04:31 70. 124

 

Klasyfikowana była tylko najlepsza szóstka.

Pozostali reprezentanci:

Hubert Straburzyński 5:02 – na 1000m

Barbara Pieńkowska 4:31 – na 1000m

Weronika Sowa 4:36 – na 1000m

Hanna Dura 4:38 – na 1000m

Maja Adamowicz 4:45 – na 1000m

Gabriela Gronek 5:16 – na 1000m

Ula Tomalak 4:53 – na 800m

 

Dziękujemy za uczestnictwo wszystkim uczniom i gratulujemy uzyskanych wyników.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi zdjęciami.

Co jeśli nie znalazlem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która was interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które mogą być dla Państwa przydatne.

Plan lekcji
Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2022/2023 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Sprawdź więcej
Zajęcia dydaktyczno wychowawcze
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2022/2023 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Sprawdź więcej
Wykaz podręczników
Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.
Sprawdź więcej

Nadchodzące wydarzenia

31
maj
DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZYCH
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
24
cze
Semestr II – Rada analityczna
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
13
cze
Semestr II – Rada klasyfikacyjna
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
Pokaż wszystkie
Skip to content