Mistrzostwa Powiatu W Trójboju Lekkoatletycznym Igrzyska Dzieci Puszczykowo 27.04.2023

Mistrzostwa Powiatu

Dzisiaj 27.04 od rana mimo niesprzyjających warunków pogodowych, nasi czwartoklasiści walczyli w zawodach lekkoatletycznych na stadionie w Puszczykowie.

Po zaciętej walce dziewczynki zdobyły drużynowo 7 miejsce, natomiast chłopcy zajęli 4 miejsce i wywalczyli awans do dalszych rozgrywek.
Dodatkowo indywidualnie 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową wywalczył Dorian Kacała.
Wielkie brawa za walkę i wyniki, teraz czekamy na kolejny etap.

SKŁAD DRUŻYNY:

ŚWIERZEWSKA AMELIA