Wstecz

Otwarcie Sali Językowej im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej

Otwarcie Sali Językowej

Otwarcie Sali Językowej im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej ufundowanej przez Fundację Zakłady Kórnickie


20 grudnia 2023 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste otwarcie sali językowej z prawdziwego zdarzenia. Z tej okazji swoją obecnością mury Jedynki zaszczycili: Prezes Zarządu Fundacji Zakłady Kórnickie Pan dr Dariusz Grzybek z przedstawicielami Zarządu: prof. Grzegorzem Skrzypczakiem i dr. Zbigniewem Kaliszem, a także Pan Burmistrz Przemysław Pacholski oraz Pani Anita Weber – kierownik Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej. Zacni Goście wraz z Dyrekcją szkoły – Panią Joanną Ignasiak i Jolantą Ratajczak, w obecności Pana Łukasza Grzegorowskiego – Przewodniczącego Rady Rodziców  i reprezentantek społeczności uczniowskiej dokonali uroczystego przecięcia wstęgi trzymanej przez Cepcułki.

Fundatorem sali językowej jest Fundacja Zakłady Kórnickie. Nadano jej imię Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, by upamiętnić wyjątkową Patronkę roku 2023. Zatem na tym ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Generałowej w osobie Pani Genowefy Michalak, która przywołała Jej słowa podkreślające wartość uczenia się języków obcych.
To wyjątkowe wydarzenie zamyka świętowany w roku 2023 jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku.
Pomieszczenie z szesnastoma stanowiskami odsłuchowymi i komputerowym miejscem dowodzenia dla nauczyciela prezentuje się wspaniale. Pastelowe ściany, tematyczna fototapeta oraz wygodne pomarańczowe krzesła będą sprzyjać rozwijaniu językowych talentów naszych uczniów. Dziękujemy pięknie Darczyńcom.

 
Autor: Hanna Borsut

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi zdjęciami.

Co jeśli nie znalazlem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która was interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które mogą być dla Państwa przydatne.

Plan lekcji
Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2022/2023 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Sprawdź więcej
Zajęcia dydaktyczno wychowawcze
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2022/2023 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Sprawdź więcej
Wykaz podręczników
Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.
Sprawdź więcej

Nadchodzące wydarzenia

31
maj
DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZYCH
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
24
cze
Semestr II – Rada analityczna
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
13
cze
Semestr II – Rada klasyfikacyjna
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku ul. Dworcowa 11, 62-035 Kórnik
Pokaż wszystkie
Skip to content