Sukces Pauliny Burclaf
Sukces
Po prawdziwej „walce na głosy” Paulina Burclaf znowu nie zawiodła!
Spośród 73 wokalistów, startujących w konkursie, została laureatką XV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” w Jarocinie. 25 października br. wystąpiła na scenie Jarocińskiego Ośrodka Kultury podczas Koncertu Galowego.
Ogromne brawa dla Pauliny!!!
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi zdjęciami.
Co jeśli nie znalazlem informacji?
Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która was interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
Informacje dodatkowe
Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które mogą być dla Państwa przydatne.
Udostępniamy Państwu możliwość pobrania planów lekcyjnych w roku 2022/2023 - plany aktualizowane są na bieżąco.
Sprawdź więcej Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku 2022/2023 - informacje na temat zajęć dydaktyczno wyrównawczych jak i zajęć rozwijających uzdolnienia.
Sprawdź więcej Informacja na temat wykazu podręczników na rok szkolny 2022/2023. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.
Sprawdź więcej Aktualności
Wiadomości z życia naszej szkoły
Nadchodzące wydarzenia
01
wrz
Rozpoczęcie roku szkolnego 2026/2027
00:00 - 00:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórnik
26
cze
Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1
08:00 - 13:00
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórnik



