Światowy Dzień Walki z Głodem

Światowy Dzień
16 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Głodem. Z tej okazji przez cały październik w naszej szkole trwała akcja zbiórki żywności dla osób głodujących i bezdomnych. Członkowie Szkolnego Koła PCK z opiekunem p. Elizą Wasylkowską-Ziółkowską, koordynowali zbiórkę na terenie szkoły, a potem spakowali wszystkie produkty i przygotowali do dalszej wysyłki dla Polskiego Czerwonego Krzyża.

W przetransportowaniu zebranych towarów pomagali również dzielni ochotnicy z klas 6B i 7C. Cieszymy się, że nasi uczniowie okazali tyle serca podczas zbiórki! Dziękujemy!

Zachęcamy także do udziału w innych akcjach – aktualnie gromadzimy karmę dla zwierząt ze schorniska. Nie zapominajmy także o nich zwłaszcza w obliczu zbliżającej się zimy! Szczegóły akcji w ogłoszeniach w librusie.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i szczodrość!

Autor: Eliza Wasylkowska-Ziółkowska, opiekun szkolnego PCK

sie