Zbiórka maskotek

Zbiórka
W dniach od 13 do 21 listopada w naszej szkole prowadzona była zbiórka maskotek oraz artykułów papierniczych dla Fundacji Mam Marzenie.

Jak co roku, z okazji Dnia Pluszowego Misia 🧸, wolontariusze tej fundacji przekazują zebrane dary dzieciom, które przebywają w szpitalach na terenie Poznania. 🏥Z całego serca dziękujemy za bardzo duże zaangażowanie i wsparcie akcji. W naszej szkole udział wzięło w niej 61 uczestników, w tym z klas 0-3, 30 uczniów, natomiast z klas 4-8, 31 uczniów.

Wspólnie zebraliśmy:
♥️NAKLEJKI 3 szt.
🟣PLASTELINA 1 szt.
🧸ZABAWKA 2 szt.

W środę 21 listopada Wasze podarunki zostały przekazane wolontariuszom Fundacji Mam Marzenie. W dniu 25 listopada trafią one do małych pacjentów przebywających na oddziałach szpitali dziecięcych w Poznaniu.

Dziękujemy za Wasz dar serca! 🥰

Autor: Monika Sobczak i Katarzyna Marciniak