Informacje na temat rekrutacji w roku szkolnym 2023/2024

Rekrutacja do szkoły

W tym miejscu znajdą Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej. Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań, spisem potrzebnych dokumentów.

Informacje będziemy na bieżąco uzupełniać, aby mieli Państwo stały dostęp do aktualnych wiadomości o przebiegu rekrutacji.

Informacja na temat rekrutacji do oddziałów przedszkolnych.
Przejdź
Informacja na temat rekrutacji do klas pierwszych.
Przejdź
Informacja na temat rekrutacji do klas od drugiej do ósmej.
Przejdź
Informacja na temat rekrutacji do klas sportowych.
Przejdź

Rzeczy, które należy wiedzieć:

Szanowni Rodzice, poniżej znajduje się kilka informacji z którymi powinni się Państwo zapoznać w pierwszej kolejności.

Co jeśli nie znalazłem informacji?

Szanowni Rodzice, w przypadku braku odnalezienia informacji która Państwa interesuje zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które, mogą być dla Państwa przydatne.

kwi
Semestr II – Konsultacje indywidualne