Rezerwacja boisk

System rezerwacji boisk

Informacje na temat rezerwacji boisk

Szanowni Państwo, udostępniamy Państwu system rezerwacji boisk wraz

z powiadomieniami mailowymi.

System umożliwia rezerwację boisk w szkole poprzez proste i funkcjonalne wybranie terminu oraz godziny w danym dniu.

System prezentuje także zajęte oraz wolne godziny w danym dniu.

Korzystania z boisk szkolnych

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi informacjami które, mogą być dla Państwa przydatne.

Egzamin ósmoklasisty
W tym miejscu mogą znaleźć Państwo informacje na temat Egzaminu ósmoklasisty. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.
Zajęcia dydaktyczko wyrównawcze
Rektutacja
Informacja na temat rekrutacji do naszej placówki w roku 2022/2023. Znajda tutaj Państwo wszystkie wymagane informacje na ten temat.

kwi
Semestr II – Konsultacje indywidualne